28. VI – 04. VII.  2021 r. XIII tydzień okresu zwykłego.
- w  sobotę o 7.00rano.
- w niedzielę porządek wakacyjny jak w ubiegłych latach dwie Msze św. o godz.8.00, i 11.00,
- przez cały tydzień o godz.17.00.             2.  We wtorek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Również we wtorek w naszej parafii po Mszy św. o godz. 17.00 Gminny Koncert Papieski z okazji 100 lecia urodzin św. Jana Pawła II na który zaproszeni są również goście spoza parafii i Zespoły Śpiewacze. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i nie tylko.

3. We wtorek, w Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej.Za tydzień w niedzielę składka na WSD.

4. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się o poprowadzenie Akcję Katolicką z racji I Niedzieli Miesiąca modląc się o trzeźwość narodu.

5. W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

6. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca.
             Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a wczwartek i piątek godzinę przed Mszą św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00
            W pierwsząśrodę zapraszamy tradycyjnie czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do tego wielkiego patrona,w czwartek do św. Jana Pawła II, w I piątek, nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa, a w I sobotę Nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca o które prosiła Maryja by wynagradzać zniewagi Jej Niepokalanemu Sercu.

7. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji III Diecezjalną Sztafetę Różańcową. Nie wszyscy mogą fizycznie pielgrzymować na Jasną Górę ale możemy łączyć się modlitewnie i duchowo modlitwą różańcową z pielgrzymami i w wyznaczonych intencjach.
            Nasza parafiatermin Sztafety Różańcowej wyznaczony ma na8 lipiec o godz. 9.20.Bardzo prosimy o zgłaszanie się do tej modlitwy.

8. Bóg zapłać tym, którzy w ubiegłym tygodniu podjęli wszelkie prace w naszej świątyni i wokół kościoła. Bóg zapłać za wykoszenie trawy na cmentarzu.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

10.Tradycja lat ubiegłych w lipcu i sierpniu nie nawiedza się chorych z posługą sakramentalną, poza zgłoszeniem nagłej potrzeby.

11. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.