13– 19. IX. 2021 r.  XXIV tydzień zwykły.

-  Msza św. codziennie o godz.  17.00, poza środą i sobotą kiedy Mszy św. wieczorem nie będzie gdyż w środę i sobotę Msza św. o godz.7.00.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i11.00,

- w poniedziałek św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora kościoła, we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę NMP Bolesnej, w czwartek świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa, w sobotę święto św. Stanisława Kostki,patrona dzieci i młodzieży, a przez cały tydzieńKwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (tzw. Suche Dni Jesienne).

Dziś 12 września 2021 r.  dzień beatyfikacji matki Elżbiety Róży Czackiej i kardynała Stefana Wyszyńskiego PrymasaTysiąclecia w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Dziękujmy Bogu za ich świadectwo życia i prośmy o orędownictwo za nas u Boga.

3. Za tydzień taca na Archidiecezjalne Radio Fara.

4. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kopytowej informuje, że w związku z planowanym remontem placu zabaw przy budynku szkoły od 13 września 2021 r. do zakończenia remontu, po zajęciach lekcyjnych i godzinach pracy szkoły furtka i brama zostaną zamknięte a wejście na teren traktowane będzie jako wtargnięcie.

5. Za tydzień po Mszach św. Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Parafialny Zespół Charytatywny będą zbierać po Mszach św. ofiary do puszek na ratowanie zdrowia małego Krzysia, którego czeka operacja i leczenie poza granicami naszego kraju. Za dar serca i modlitwę z góry Bóg zapłać.

6. Bóg zapłać za wszelkie dobro i prace, które podejmowaliśmy w minionym tygodniu w naszej parafii:

- panom za prace koparką i ciągnikiem z przyczepą, za odczyszczenie i pomalowanie ołtarza polowego, paniom za pracę przed kościołem w ogrodzie wokół krzewów i wysypanie kamieniem. Bóg zapłać za wszelki trud.

7. Bóg zapłać rodzinie, która prosząc o anonimowość przekazała 1000 zł na prace przy kościele.

8. W najbliższa niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00prosi się bypoprowadziła Róża Różańcowa Matki Bożej Fatimskiej Pani Zajdel Marii.

9. Dziś na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo ziarna siewnego.

10. We wtorek w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego a po Mszy św. nastąpi zasadzenie krzewu przed kościołem, który ufundował Klub Sportowy Polonia Kopytowa. Zapraszamy zawodników i  działaczy klubu i wszystkich parafian na Mszę św. by dziękować Bogu za tajemnicę zbawienia, która dokonała się na krzyżu, oraz na uroczystość zasadzenia krzewu.

11. We wtorek w ramach formacji przygotowującej do sakramentu bierzmowania zapraszam do uczestnictwa we Mszy św. młodzież szkolną z naszej parafii a więc z Kopytowej i Podniebyla klasy 6, 7 i 8.

12. W piątek na Mszę św. a po niej na spotkanie zapraszam dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. wraz ze swymi rodzicami na spotkanie organizacyjne.

13. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Gabriel Franciszek Nowak, ur. w Krośnie, zam. w Krościenku Wyżnym i Joanna Słota ur. w Krośnie, zam. w Podniebylu. Zap. II.

14. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

15. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.