27. IX – 3. X. 2021 r.  XXVI tydzień zwykły.

-  Msza św. codziennie o godz.  17.00, poza środą kiedy Mszy św. wieczorem nie będzie gdyż w środę Msza św. o godz.7.00.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i11.00,

- w poniedziałek świętego Wincentego a Paulo, prezbitera,  we wtorek św. Wacława, męczennika, w środę świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, prezbitera, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktor Kościoła, w sobotę świętych Aniołów Stróżów.

3. Ogłoszenie społeczne… Za tydzień składka na WSD.

4. W piątek po Mszy św. i różańcu zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.

5. Dziś liczenie wiernych..

6. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w czwartek i piątek godzinę przed Mszą św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. Skorzystajmy również z sakramentu pokuty z racji zbliżającego się odpustu parafialnego w niedzielę 10 października o godz. 11.30.

W I piątek zapraszamy tradycyjnie na nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa, a w I sobotę na Nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca o które prosiła Maryja by wynagradzać zniewagi Jej Niepokalanemu Sercu.

7. W piątek nawiedziny chorych z posługą sakramentalną.Prosi się ozapisywanie chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych będzie ok godz. 12.00.

8. W piątek spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowaniaz klasy VI, VII i VIII.

9.W piątek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęca się dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i całe rodziny do tej pięknej i skutecznej modlitwy jaką jest modlitwa różańcowa. Mamy za co  Panu Bogu przez ręce Matki Bożej dziękować, przepraszać i prosić, za Kościół o świętych kapłanów i powołania kapłańskie, za nas, za naszych najbliższych, o wiarę i powrót do Boga do Kościoła do Mszy św. świątecznej wielu z naszych najbliższych i nas, o zgodę i jedność w rodzinach, za naszą Ojczyznę, parafię i wszystkie prace w niej podejmowane.

Szczególnie na codzienne nabożeństwa różańcowe zaprasza się dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Za odmówienie Różańca w kościele, w kaplicy, rodzinie, czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełnypod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia święta i odmówienie w intencjach Ojca świętego Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 a za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

10. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

11. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.