11. – 17. X. 2021 r.  XXVIII tydzień zwykły.

Msza św. codziennie o godz.17.00,a w środę dodatkowo Msza św. rano  o godz.7.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 io godz. 11.00,

- w środę liturgiczne wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, w piątek św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej.

3. Dziś Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia..

4. Za tydzień składka na potrzeby misji.

5. Codziennie nabożeństwa różańcowe. Za odmówienie Różańca w kościele, w kaplicy, rodzinie, czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełnypod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia święta i odmówienie w intencjach Ojca świętego Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

6. Bóg zapłać wszystkim parafianom a wśród nich rodzicom dzieci komunijnych za wszelkie prace podjęte w ubiegłym tygodniu w kościele, wokół kościoła i za garażem przy równaniu terenu i przewożeniu kamienia.

7. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

8. Podziękowanie za Odpust:

9. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.