25.– 31. X. 2021 r.  XXX tydzień zwykły.

Msza św. codziennie o godz.17.00, a w środę dodatkowo Msza św. rano  o godz.7.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i o godz. 11.00,

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w czwartek Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. W niedzielę zakończenie nabożeństw różańcowych.

4. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).

5. Za tydzień w niedzielę będzie możliwość wsparcia materialnego ofiarami do puszek po Mszach św. o godz. 9.30 i 11.00 kosztownego leczenia i rehabilitacji małego Filipka Wasłowicza z Żarnowca. Dla ofiarodawców przyjaciele przygotowali słodki upominek. Bóg zapłać za każdy dar serca i modlitwę.

6. 25 października  tj. jutro ( w poniedziałek pół godz. przed Mszą Św.), dzień modlitwy w intencji naszej Ojczyzny do św. Andrzeja Boboli. Wszystkich którym na sercu leży dobro naszego kraju w tych ciężkich i niespokojnych czasach zapraszamy.   Z okazji przeżywanego Roku Eucharystycznego przewiduje się też krótkie rozważania o tematyce eucharystycznej.

Po Mszy św. i różańcu spotkanie A. Katolickiej.

7. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

8. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.