31. I –  6. II. 2022 r.  IV Niedziela Zwykła

Msza św. w dni powszednie o godz.17.00, a w środę w Święto Ofiarowania Pańskiego o 7.00 i 17.00.

- w Niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.30  i 11.00.

2.W środę w Święto ofiarowania Pańskiego poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego w naszej Archidiecezji.

Składka na zakony klauzurowe.

3. Za tydzień w niedzielę składka na potrzeby archidiecezji.

4. W czwartek wspomnienie św. Błażeja. Błogosławieństwo jabłek.

5. W sobotę wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo chleba i soli.

6. W pierwszą środę nabożeństwo do św. Józefa, w pierwszy czwartek do św. Jana Pawła II, w I piątek, spowiedź pierwszopiątkowa i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w pierwszą sobotę do Matki Bożej.

W czwartek i piątek wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.00.

7. Chorych z posługą sakramentalną nawiedzimy w pierwszy CZWARTEKa prosimy zgłaszać w zakrystii. Wyjazd ok. 13.00.

8. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa św. Jana Pawła II P. Ruszel Kazimiery. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

11. Intencje Mszalne.