We wtorek o godz. 7.00,  rano i w sobotę o 7.00rano.
- w niedzielę o godz.8.00, 9.30, i 11.00, przez cały tydzień o godz.17.00.             2. W poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się o poprowadzenie Różę pw. św. Stanisława bpa Pana Kazimierza Kubackiego.

4. Jak w każdym miesiącu 25tego tak i w tym miesiącu w piątek pół godziny przed Mszą
Św. modlimy się do św.Andrzeja Boboli w intencji naszej ojczyzny
W czasie modlitwy krótkie rozważania o Eucharystii z racji przeżywanego
roku Eucharystycznego. Zapraszamy.

5. Bóg zapłać tym, którzy w ubiegłym tygodniu podjęli wszelkie prace wokół kościoła. Trwają również prace przy dachu plebanii, które zostaną zakończone w najbliższych dniach.

6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

7. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Spowiedź w środę i czwartek od godz. 16.00. Prosi się by przypomnieć dzieciom o spowiedzi i Komunii św. dziękczynnej za kolejny rok nauki oraz, by nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę. Podczas Mszy św. klasa VIII otrzyma świadectwa ukończenia katechizacji.

8. Zapraszamy na 41, Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 4 – 15 lipca 2021 r. Grupa św. Jana z Krosna pielgrzymuje w dniach 6 i 8 lipca. Spotkanie organizacyjne dla pątników odbędzie się w niedzielę 27 czerwca  w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie o godz. 16.00 Mszą świętą po której omawiane będą szczegóły pielgrzymki.

9.Od dziś zostaje zniesiona  dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. Korzystajmy z daru Eucharystii i nie zaniedbujmy jej, ale czerpmy z daru zbawienia jakie podczas niej się dokonuje.

10. Wykonane zostały nowe stojaki pod figury świętych ufundowane przez niektóre Róże Różańcowe i czcicieli św. Józefa, oraz Pana Pawła, który wykonał je z dębu oraz jedną ufundował. Bóg zapłać za kolejną cegiełkę na chwałę Bożą oraz by upiększyć naszą świątynię parafialną.

11. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Maciej Stanisław Jucha ur. w Krośnie, zam. w Odrzykoniu i Monika Stanisława Kwiatkowska ur. w Rymanowie, zam. w Kopytowej. Zapowiedź II.

12. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.