23 - 29. VIII.  2021 r.  XXI tydzień zwykły.

- w poniedziałek, środa i piątek o godz.17.00.

- we wtorek, czwartek  i sobotę o 7.00 rano.

- w niedzielę porządek wakacyjny jak w ubiegłych latach dwie Msze św. o godz.8.00, i 11.00,

- we wtorek św. Bartłomieja, Apostoła, prezbitera, w czwartek Uroczystość Najświętszej Maryji Panny Częstochowskiej, w piątek św. Moniki.

3.    W środę 25 odbędzie się kolejna modlitwa członków AK w intencji naszej Ojczyzny.Tym razem zapraszamy na godz.16.00  wszystkich, którym leży na sercu dobro naszego kraju. W programie różaniec część bolesna z rozważaniem męki Pana Jezusa i cierpień św. A Boboli ofiarowana za  Ojczyznę naszą i 25-lecie istnienia A. Katolickiej, oraz litania do św.A.Boboli. Będzie też możliwość modlitwy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem.

4. W najbliższa niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00prosi się bypoprowadziła Róża Różańcowa świętego Józefa Sebastiana Pelczara Pani Zofii Sanockiej.

5. Gmina Chorkówka zaprasza dziś na Dożynki Gminne w Zręcinie 22 sierpnia. O godz. 14.15 zbiórka delegacji wieńcowych obok Domu Ludowego w Zręcinie, następnie przemarsz do kościoła i o godz. 15.00 Msza Święta Dożynkowa w Kościele Parafialnym w Zręcinie.

6. KGW Stanowiska zaprasza na Dance Party, 28.08.2021 r. do Sali Kółka Rolniczego w Kopytowej. Start o godz. 19.00. Koszt 40 zł za osobę. Bogate menu. Oprawa muzyczna Long Dance. Zapisy u Pań z KGW: 794 758 250 lub 882 088 013

7. Za tydzień w niedzielę 29 sierpnia na Mszy św.  o godz. 8.00 nastąpi oficjalne wprowadzenie w urząd proboszcza naszej parafii przy udziale przedstawiciela ks. arcybiskupa, księdza archiprezbitera dziekana.

8. Gmina Chorkówka zaprasza dziś na Dożynki Gminne w Zręcinie 22 sierpnia. O godz. 14.15 zbiórka delegacji wieńcowych obok Domu Ludowego w Zręcinie, następnie przemarsz do kościoła i o godz. 15.00 Msza Święta Dożynkowa w Kościele Parafialnym w Zręcinie.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

10. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.