10. –  16. I. 2022 r.  Niedziela Chrztu Pańskiego.

Msza św. w dni powszednie o godz.17.00,

- w Niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.30  i 11.00.

Dziś Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia, choć kolędy śpiewamy do 2 lutego.

2.Wszystkim parafianom składam Bóg zapłać za uczestnictwo w Mszach św. kolędowych ofiarowanych w Waszej intencji i za złożone ofiary. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszelkie dobro. Istnieje również możliwość wizyty duszpasterskiej i modlitwy w domu rodzinnym na indywidualne zaproszenie

np. z racji poświęcenia nowego domu albo według uznania parafian.

3. Różaniec w niedzielę 16 stycznia prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa Św. Maksymiliana Marii Kolbe P. Jana Gierlasińskiego.

4. Składając serdeczne Bóg zapłać wszystkim dziesiętnikom za trud włożony w 2021 roku prosimy o odebranie list na 2022 rok. W tym miesiącu zebrane ofiary przeznaczone będą na pokrycie kosztów ogrzewania.

5. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

6. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

7. Intencje Mszalne.