26 IX – 2 X.  2022 r.  XXVI tydzień zwykły.

- codziennie o godz.  17.30.

- w czwartek o  7.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

2. Za tydzień taca na WSD. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

3. Sołtys wsi Kopytowa informuje że w dniu 27 września tj. we wtorek nastąpi obowiązkowe szczepienie psów powyżej 3 miesiąca życia przeciw wściekliźnie. Psy do szczepienia powinny być doprowadzone na smyczy i w kagańcu w następujace miejsca i godzinach: Hajdasz koło Pana Sajdaka w godz. od 12.00 do 13.00, Stanowiska od 13.00 do 13.30, Tłoki k. Pani Gierlickiej od 13.30 do 14.00 i przy Domu Ludowym od 14.00 do 15.00.

4. W sobotę pierwsza sobota miesiąca i rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęca się dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i całe rodziny do tej pięknej i skutecznej modlitwy jaką jest modlitwa różańcowa. Mamy za co  Panu Bogu przez ręce Matki Bożej dziękować, przepraszać i prosić.

Szczególnie na codzienne nabożeństwa różańcowe zaprasza się dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania klasy VI, VII i VIII. Za odmówienie Różańca w kościele, w kaplicy, rodzinie, czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia święta i odmówienie w intencjach Ojca świętego Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

5. Ze względu na to, że w każdą niedzielę nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 11.00, tak więc Róże Różańcowe przed sumą nie odmawiają modlitwy różańcowej.

6. W najbliższy piątek na Mszę św. a po niej na spotkanie zapraszam rodziców dzieci komunijnych wraz ze swymi dziećmi z klasy III szkoły podstawowej w sprawie I spowiedzi i Komunii św. Poświęcenie książeczek dzieciom klasy III w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.

7. Za tydzień w sobotę 1 października archdiecezjalna pielgrzymka róż różańcowych do Przysietnicy z racji 190 rocznicy ustanowienia Żywego Różańca przez Ojca św. Grzegorza XVI. Zapraszamy chętnych do zapisywania się w zakrystii do czwartku.

8. Przez cały rok w wyznaczonych parafiach naszej Archidiecezji trwa codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Również w najbliższy piątek decyzją ks. Arcybiskupa w naszej parafii Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 12.00 do Mszy św. czyli do 17.30.

Na Adorację Najświętszego Sakramentu w miarę możliwości zapraszamy parafian z poszczególnych części parafii:

1) Godzina 12.00 – 13.00 Podgóra I i Podgóra II

2) Godzina 13.00 – 14.00 Stanowiska i parafianie przy głównej drodze od Faliszówki do kła i krzyżówki

3) Godzina 14.00 – 15.00 Hajdasz i Zręcka

4) Godzina 15.00 – 16.00 Podniebyle Skrzypieniec i Podlas

5) Godzina 16.00 – 17.30 Budy I i II oraz od Dworu do krzyżówek łącznie z Zawodzianami

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

10. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

11. Intencje Mszalne.