7  – 13 XI  2022 r.  XXXII tydzień zwykły.

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

11 listopada 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

- codziennie Msza św. o godz.  17.30 a po niej nabożeństwo wypominkowe.

2. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.

3. Dziś również zmiana tajemnic Różańc.

4. Różaniec 11 listopada w intencji ojczyzny prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Matki Bożej Fatimskiej P. Zajdel Marii a w niedzielę Róża Różańcowa św. Jana Pawła II P. Ruszel Kazimiery.

5. Bóg zapłać OSP Kopytowa i Podniebyle za zadbanie o bezpieczeństwo na drodze i kierowanie ruchem podczas procesji na cmentarz zarówno w Uroczystość Wszystkich Świętych jak i podczas Dnia Zadusznego.

6. Bóg zapłać młodzieży szkolnej,  Akcji Katolickiej i przedstawicielom Rady Parafialnej za kwestowanie na cmentarzu 1 listopada na cele utrzymania cmentarza. Kwota jaką zebrano wynosi............

7. Bóg zapłąć Panom za zamontowanie ławek w kościele od strony drogi.

8. Bóg zapłać ofiarodawcom i dziesietnikom. Prosimy odebrać listy na miesiąc listopad. Kwota jaką zebrano w miesiącu listopadzie wynosi....................

9. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wypominkowych oraz do zyskiwania odpustów za zmarłych aby pomóc im osiągnąc niebo.

10. 11 listopada w Rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę, po Mszy św. o godz. 11.00, udamy się pod pomnik i tablicę  upamiętniającą naszych bliskich którzy oddali życie w obronie Ojczyzny by pomodlić się za nich i złożyć im hołd. Zapraszamy by delegacje organizacji i rodzin pomordowanych, które będą podchodzić pod pomnik złożyć hołd pomordowanym zapisały się wcześniej w zakrystii.

11. We wtorek po Mszy św. zaprasza się na spotkanie Akcję Katolicką.

12. Powyższe informacje znajdziemy równiez na internetowej stronie naszej parafii.

13. Intencje Mszalne: