21  – 27 XI  2022 r.  XXXIV tydzień zwykły. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

- od jutra codziennie Msza św. o godz.  17.00 a po niej nabożeństwo wypominkowe.

2. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego, która kończy okres liturgiczny i jest świętem patronalnym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej.

Szczególnie polecajmy Jezusowi Królowi nasz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Módlmy się za wszystkich moderatorów, prezesów, członków akcji, którzy już odeszli a szczególnie obecnych członków. Zachęcamy, aby zapisywali się nowi członkowie, którzy chcą raz w miesiącu spotkać się, rozważyć Słowo Boże i podejmować tematy naszego życia i wiary.

3. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 przyjęcie kandydatów na ministrantów.

4. Różaniec w niedzielę prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Matki Bożej Królowej Rodzin P. Marii Hac.

5. Dziś składka na Emaus.

6. Dziś za wystawienie Najświętszego Sakramentu i publiczne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu ( O Jezu Najsłodszy, Odkupicielu rodzaju ludzkiego...), można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. Powyższe informacje znajdziemy równiez na internetowej stronie naszej parafii.

8. Bardzo proszę, aby o kościół i jego obejście zatroszczyli się...