6 – 12 III 2023 r. II tydzień Wielkiego Postu

- codziennie Msza św. o godz. 17.00,

- w piątek o godz. 17.00, Droga krzyżowa a po niej Msza św.,

- w niedzielę Msze św: o godz. 8.00, 9.30, o godz. 11.00, Gorzkie Żale a po nich Msza św.

2. Dla pracujących w piątki, nabożeństwo Drogi Krzyżowej w niedzielę o godz. 10.30 które prowadzi Akcja Katolicka. Podczas Gorzkich Żali taca przeznaczona jest tradycyjnie na kwiaty do Bożego Grobu.

Za udział w D. Krzyżowej i G. Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Kończymy dziś wielkopostne rekolekcje parafialne które głosił o. Witold Radowski Przełożony Ojców Redemptorystów. Bóg zapłać ojcze za przypomnienie nam istoty Kościoła i prowadzenie nas po drogach wiary w Kościele w który również mamy wierzyć i w nim się uświęcać przez żywą obecność w nim Chrystusa. Bóg zapłać wszystkim, którzy w nich uczestniczyli by wzmocnić wiarę i odnowić swoje wnętrze.

4. Dziś na wszystkich Mszach św. składka na WSD, a po Mszach św. o godz. 8.00 i 9.30 ofiary do puszek na misje ad gentes.

5. Bóg zapłać Róży Różańcowej pw. św. Stanisława bpa P. Kazimierza Kubackiego za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary na cele parafii w miesiącu lutym w kwocie………….. Bóg zapłać dziesiętnikom za podjęty trud. Listy na miesiąc marzec można odebrać w zakrystii.

7. 11 marca w środę od godz. 8.00 rano OSP Podniebylu będzie prowadziło zbiórkę złomu, której dochód będzie przeznaczony na budowę nowej remizy. Osoby chętne do przekazania złomu proszone są o kontakt z przedstawicielami OSP w Podniebylu.

8. Zawiadamia się mieszkańców wsi Kopytowa, że dnia 12 marca 2023 r. (tj. niedziela) o godz. 16.00 odbędzie się Zebranie Wiejskie w Sali Domu Ludowego.

9. Przypominamy że SMAP w tym roku odbędzie się w Sanoku w dniach 14 – 16 kwiecień, Zapisy u swoich katechetów w szkołach średnich albo w parafii do 20 marca. Więcej na mlodziez.przemyska.pl.

10. Caritas Archidiecezji Przemyskiej rozprowadza paschaliki i słoiczki miodu w cenie 10 zł. Można je nabyć w zakrystii.

11. W środę zapraszam na Mszę św. a po niej na spotkanie Radę parafialną które rozpocznie się o godz. 18.00 w sprawie planowanego ołtarza ściennego w naszej świątyni.

12. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

13. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Artur Guzik zam. w Kopytowej i Iga Szymańska zam. Toki, zap. II.

14. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

15. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…