27 III - 02 IV 2023 r. V tydzień wielkiego Postu

- codziennie o godz. 17.00, we wtorek o 10.00 i 17.00, w sobotę o godz. 7.00,

- w niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00 a po niej Msza św. a w niedzielę o godz. 10.30.

Gorzkie Żale w Niedzielę o godz. 11.00. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwyklymi warunkami.

3. 2 kwietnia w kościele parafialnym w Żeglcach o godz. 12.00 wystąpi chór "Legato".

4. Do chorych których odwiedzamy co miesiąc z posługą sakramentalną udamy się w piątek 31 marca od godz. 12.00. Ich nie zgłaszamy. Zgłaszamy tylko tych chorych których nie odwiedza się z racji pierwszych piątków      a chcieli by skorzystać z posługi sakramentalnej przed świętami.

5. Bóg zapłać OSP Kopytowa i Podniebyle za czuwanie nad bezpieczeństwem podczas drogi krzyżowej ulicami naszej parafii, wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu i uczestniczyli w tym wydarzeniu naszej wiary modląc się za naszą Ojczyznę.

6. Bóg zapłać również wszystkim, którzy podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i uratują życie dziecka.

7. Jutro w poniedziałek na Mszę św. a po niej na spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci klasy III i IV   w sprawie I Komunii św. oraz rocznicy I Komunii św.

8. W środę na Mszę św. zapraszam a po niej na spotkanie zapraszam klasę VIII wraz z rodzicami zarówno z Podniebyla jak i z Kopytowej w sprawie s. bierzmowania.

9. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca z nabożeństwem od godz. 16.15.

10. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa i obrzęd poświęcenia palm.

11. Za tydzień w niedzielę składka na WSD Przemyśl.

12. W najbliższą niedzielę 2 kwiecieńrocznica śmierci św. Jana Pawła II. Między Mszami św. o godz. 8.00   i 9.30 oraz między 9.30 a 11.00 adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu przy obecności relikwii św. Jana Pawła II. Odmówimy litanie do św. Jana Pawła II i możliwość adoracji Pana Jezusa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

13. W Niedzielę Palmową składka na WSD a woluntariusze zbierać będa ofiary do puszek na Hospicjum w Krośnie.

14. W tym tygodniu otrzymaliśmy zatwierdzenie projektu i pozwolenie ks. Arcybiskupa Adama Szala i Kurii Archidiecezjalnej w Przemyślu na wykonanie ściany ołtarzowej naszej świątyni.

15. We wtorek 28 marca w naszej parafii spowiedź wielkopostna. Do południa od godz. 10.30 do 12.00            i po południu od 15.00 do 17.00 (z przerwą od 16.00 do 16.30).

16. Bóg zapłać Różom Różańcowym za ofiary na kwiaty do Bożego grobu:

- Matki Bożej Różańcowej, P. Teresy Witka, Matki Kościoła P. Wioletty Sysoł, Królowej Pokoju P. Zofii Wasłowicz, św. Maksymiliana M. Kolbego P. Jana Gierlasińskiego i św. Cecylii P. Katarzyny Buczyńskiej.

17. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

18. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…