1 - 7 V 2023 r. IV Niedziela Wielkanocy

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- od poniedziałku do soboty Msza św. o godz. 18.00,- z wyjątkiem wtorku o godz. 17.00,

- w środę Uroczystość N M Panny, Królowej Polski. Msze o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Chorzy mogą np. korzystać z transmisji w Radio Fara i na kanale You Toube Fara o godz. 20.00.

4. W Uroczystość N M Panny, Królowej Polski żaniec prosimy by poprowadziła Róża różańcowa św. Jana Pawła II P. Ruszel Kazimiery a w niedzielę A. Katolicka o trzeźwość narodu.

5. W środę tradycyjnie udamy się procesyjnie pod obelisk pomodlić się w intencji naszej Ojczyzny i za pomordowanych w obronie naszej Ojczyzny. Chętnych do złożenia kwiatów czy zniczy i oddania hołdu naszym zmarłym prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

6. W czwartek i piątek na majówkę a po niej na próbę zapraszam dzieci pierwszokomunijne które w najbliższą niedzielę na sumie po raz pierwszy przystąpią do Komunii św.

7. W sobotę o godz. 8.30 zapraszam na swoją pierwszą spowiedź dzieci pierwszokomunijne.

8. 14 maja w niedzielę wizyta ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Również w niedzielę 14 maja o 9.30 rocznica I Komunii św. a o godz. 11.00 sakrament bierzmownia klas ósmych.

9. Dzieci rocznicowe, kandydatów do bierzmowania oraz ich świadków i rodziny prosimy o przystępowanie do spowiedzi świętej przez cały ten tydzień i następny przed Mszą św. i prosimy by nie zostawiać spowiedzi na ostatni dzień.

10. Bóg zapłać szczególnie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, a także rocznicowym oraz bierzmowanych za prace które będą podejmować i już podjęli przy skarpie kościelnej, przy naprawie ogrodzenia starego cmentarza czy przy czyszczeniu kamienia pasa procesyjnego wokół kościoła. Pas procesyjny kościoła jest wyczyszczony i będzie przy końcu najbliższego tygodnia impregnowany w związku z tym prosimy nie wjeżdżać na niego samochodami.

11. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca.

12. Wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji oraz możliwość spowiedzi godzinę przed Mszą św. a więc od godz. 17.00 zarówno w czwartek jak i piątek.

13. W piątek objazd do chorych z racji Pierwszego Piątku od godziny 12.00.

14. Zmiana tajemnic różańcowych w najbliższą niedzielę z racji I Komunii św. po Mszy św. o godz. 9.30.

15. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.

16. W związek małżeński ma zamiar wstąpić: Patrycja Leśniowska zam. w Kopytowej i Grzegorz Adamik zam. Świezowa Polska. Zapowiedz II.

17. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

18. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wikół niej zatroszczą się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

19. Intencje Mszalne: