8 - 14 V 2023 r. V Niedziela Wielkanocy

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- w poniedziałek Msza św. o godz. 17.00,

- od wtorku do soboty o godz. 18.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Kończy się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. 13 maja w sobotę organizowana jest pielgrzymka do św. Andrzeja Boboli na Bobolówkę w Strachocinie. Wyjazd ok. Godz. 8.00, powrót ok. 15.00. Mszy św. przewodniczył będzie ks. Arbp Adam Szal. Zapisy u członków Akcji Katol. do wtorku włącznie. Dziś też rozpoczynamy nowenne do św. Andrzeja Boboli z okazji 366 rocznicy jego śmierci.

4. Od jutra Biały Tydzień dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych dzieci, młodzież, dorosłych by modlić się o opiekę Maryji.

5. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Stanisława bpa P. Kazimierza Kubackiego.

6. Dziś zmiana tajemnic różańcowych z racji I Komunii św. po Mszy św. o godz. 9.30.

7. 14 maja w niedzielę wizyta ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Również w niedzielę 14 maja o 9.30 rocznica I Komunii św. a o godz. 11.00 sakrament bierzmownia klas ósmych.W związku z tym na środę zapraszam dzieci rocznicowe z klasy IV na majówkę i próbę. Na Triduum czwartku, piątku i soboty zapraszam klasy VIII. Proszę by klasy VIII przyniosły przyrzeczenia abstynenckie i indeksy.

8. Dzieci rocznicowe, kandydatów do bierzmowania oraz ich świadków i rodziny prosimy o przystępowanie do spowiedzi świętej przez cały tydzień przed Mszą św.

9. Bóg zapłać anonimowej rodzinie za złożenie ofiary 2 tyś zł na cel budowy naszego ołtarza.

10. Bóg zapłać za złożone ofiary w miesiącu kwietniu w kwocie.......

11. Bóg zapłać rodzicom komunijnym za przygotowanie duchowe dzieci do przyjęcia Jzusa do swego serca, za wszelkie prace w kościele i wokół niego, za dar do kuchni na plebanię, i za dar ołtarza w postaci ofiary pieniężnej i zakupu welonu do wystawiania Najświętszego Sakramentu.

12. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.

13. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

14. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście rodzicom dzieci pierwszokomunijnych . W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej by zatroszczyli się rodzice dzieci rocznicowych i bierzmowanych.

15. Intencje Mszalne: