22 - 28 V 2023 r. VII N. Wielkanocy Uroczystość Wniebowstąpienia pańskiego

- przez cały tydzień Msza św. o godz. 18.00, (poza wtorkiem),

- we wtorek Msza św. o godz. 7.00, wieczorem więc Mszy św. nie będzie,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienie Pańskiego.

3. Trwa nowenna do Ducha Świętego. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. Dziśw naszej Archidiecezji święcenia diakonatu a w sobotę święcenia kapłańskie. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

5. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Matki Kościoła P. Sysoł Wioletty.

6. Dziś składka na parafie potrzebujące pomocy.

7. Bóg zapłać Apostolatowi Margaretka za ofiarę złożoną na ołtarz w kwocie 1500 zł.

8. Wyczyszczono, wypiaskowano oraz zaimpregnowano specjalnym do tego środkiem kamień wokół kościoła oraz schody od strony Faliszówki a także skarpę nad parkingiem czego koszt wyniósł 4800 zł. Bóg zapłać.

9. Bóg zapłąć za troskę o naszą świątynie. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się:

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.