29 V - 04 VI 2023 r. VIII N. Wielkanocy. Uroczystość Zesłania Ducha świętego

- przez cały tydzień Msza św. o godz. 18.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Jutro święto NMP Matki Kościoła.

4. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W środę zakończenie nabożeństw majowych. Od czwartku nabożeństwa czerwcowe.

6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe i święte powołania do życia kapłańskiego.

7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi godzinę przed Mszą św. a więc od godz. 17.00.

8. Chorych z posługą sakramentalną nawiedzi się w piątek od godz. 12.00. Na wakacjach tradycyjnie nie będą nawiedzani chorzy z posługą sakramentalną z racji I piątku.

9. W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy sie okres Komunii świętej wielkanocnej.

10. Za tydzień składka na WSD.

11. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Świętej Królowej Jadwigi, P. Borys Kazimiery.

12. W zaiązek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Krzysztof Pepera zam. w Kopytowej i Edyta Kwiatek zam. Mrukowa zap. I. Piotr Leputa zam. Kopytowa i Anna Groba zam. Lecka zap. I. Dawid Domin zam. Krosno i Aleksandra Trznadel zam Krosno zap. I.

13. Po zasięgnięciu opinii wielu parafian zdecydowaliśmy że w tym roku Msza św. polowa w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się na Stanowiskach w pobliżu miejsca gdzie odbyła się parafialna droga krzyżowa w plenerze koło państwa Król, zaś ołtarze w posesjach Państwa Barbary Stryczniewicz, Władysławy Motyka, Elżbiety Chryń i Joanny Goleń.

14. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się:

15. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.