10 - 16 VI 2024 r. X tydzień okresu zwykłego

- w dni powszednie o godz. 18.00 z wyjątkiem soboty kiedy Msza św. o godz. 7. 00

- za tydzień w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Codziennie nabożeństwo czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa na które serdecznie zapraszamy.

3. Akcja Katolicka zaprasza na jednodniową pielgrzymkę na Jasną Górę do Mt. Bożej Częstochowskiej 15 czerwca (tj. sobota). Wyjazd w piątek o godz. 23.00 z parkingu przy kościele św. Piotra i Jana w Krośnie. Zapisy u członków Akcji Katolickiej do wtorku włącznie.

4. We wtorek zapraszamy na Mszę św. a po niej na spotkanie Akcję Katolicką.

5. Dziś zostały poświęcone obrazy bł. Rodziny Ulmów. Parafianie którzy zapisali się na nie mogą je odebrać w zakrystii. Cena jak to zostało zapowiadane 20 zł.

6. Zapraszamy by zapisywać się na „24 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu z różańcem w ręku” w ciszy, która odbędzie się  z 13 na 14 VI tego roku (od czwartku od godz. 19.00 do piątku do godz. 18.00). W środę 12 czerwca zostanie podane na Mszy św. czy adoracja odbędzie się jeśli zapiszą się parafianie na wszystkie godziny adoracji.

7. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Łucji P. Zofii Krzysik.

8. Archidiecezja rozprowadza albumy o bł. rodzinie Ulmów w cenie 100 zł. Szczegóły w zakrystii.

9. Bóg zapłać panom za wykonanie i zamontowanie bramy wjazdowej. Koszt 3600 zł.

10. W dniach od 6 do 15 lipca wyrusza 44 Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Można też pielgrzymować duchowo. Karty duchowego pielgrzymowania można nabyć w zakrystii a wszelkie informacje odnośnie pielgrzymki można uzyskać dzwoniąc pod nr 608868078 u ks. Piotra Rączka.

11. LKS Polonia Kopytowa zaprasza na Piknik Rodzinny 16 czerwca (niedziela) od godz. 14.00. W programie przewidziane atrakcje dla dzieci i obfity bufet. Zabawę poprowadzi DJ Vitucha. Zapraszamy.

12. Bóg zapłać za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

13. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.